222 902 902

Nasz pomysł na Państwa event.....

Od 10 lat specjalizujemy się w organizacji imprez grupowych. Organizujemy imprezy firmowe (Warszawa i okolice) tworząc niepowtarzalne scenariusze z wykorzystaniem sportów lotniczych dostarczających niecodziennych przeżyć ich uczestnikom, a organizatorom satysfakcji z zaaranżowania dla swoich gości nietuzinkowego eventu. Gwarantujemy, że Państwa imprezy firmowe lub spotkania biznesowe zostaną na długo zapamiętane.

Każde udane spotkanie integracyjne musi posiadać wiele czynników, które zapewnią jej powodzenie oraz dzięki czemu zapadnie ona na długo w pamięci uczestników. Pozytywne emocje pozwalają na budowanie przyjaznych relacji z klientami, jak również pomagają w integracji pracowników. Zadowoleni ludzie mają głowę pełną pomysłów co przekłada się na zaangażowanie, większą efektywność i nowe kreatywne pomysły – a to z pewnością przyniesie dodatkowe profity. Zatem wybór miejsca na organizację takiego wydarzenia ma ogromne znaczenie, dlatego warto zwrócić uwagę na niezwykły potencjał naszej atrakcji.

Tunel aerodynamiczny został uruchomiony w maju 2014 roku i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jest to wyjątkowe miejsce, które doskonale sprawdzi się na udane imprezy firmowe. Warszawa nie posiada zbyt dużo tak nietuzinkowych atrakcji. Loty aerodynamiczne to absolutna nowość na rynku, dostarczające niepowtarzalnych wrażeń dla osób indywidualnych oraz uczestników imprez grupowych (spotkanie integracyjne, spotkanie biznesowe, konferencja). Zapewniają wszystkim uczestnikom doskonałą zabawą, niecodzienne przeżycia, a co najważniejsze loty aerodynamiczne spełniają nasze odwieczne marzenie o swobodnym lataniu. Organizując imprezę firmową w tunelu aerodynamicznym każdy uczestnik ma

  • szkolenie
  • asystę instruktora podczas lotów
  • kombinezon, gogle, kask
  • filmiki z nagraniem lotów (do samodzielnego skopiowania)
  • certyfikat

Organizujemy imprezy w konwencji szkoleniowej, integracyjnej oraz konkursowej. Dysponujemy salami konferencyjnymi, zapleczem cateringowym i socjalnym w obiekcie aerotunelu. Obsługujemy w Państwa imieniu całą logistykę. Sprawimy, że spotkanie integracyjne przebiegnie zgodnie z uzgodnionym scenariuszem oraz dostarczy mnóstwo niezapomnianych wrażeń, bezpieczną zabawę, wspaniałą atmosferę i doskonałą integrację zespołu. W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi dodatkowe:

  • catering
  • fotografowanie grupy (zdjęcia podczas lotów, na zewnątrz, grupowe, retusz ok. 100 zdjęć)
  • przygotowanie indywidualnych filmów dla każdego uczestnika
  • ubezpieczenie NNW
  • wykłady będące wprowadzeniem do skydivingu, pokazy sprzętu i umiejętności swobodnego spadania w wykonaniu naszych instruktorów.

 

Przygotowanie do lotów

Warto tego dnia ubrać się wygodnie. Najlepsze ubranie to takie, które nie będzie krępowało naszych ruchów oraz zmieści się pod kombinezonem. Wymagane jest również obuwie sportowe. Wszystkie elementy biżuterii należy ściągnąć przed wejściem do tunelu.

Na miejscu należy pojawić się najpóźniej na 30 minut przed zaplanowaną godziną lotów. Jest to niezbędny czasna załatwienie wszystkich niezbędnych formalności (wypełnienie oświadczenia) oraz przygotowanie do lotów.

Po przejściu przez wszystkie formalności, grupa zostaje przekazana jednemu z naszych instruktorów. Instruktor przeprowadza szkolenie, dobiera odpowiedni kombinezon, kask i gogle oraz asystuje przy lotach.  

 

Przykładowy harmonogram spotkania

Czas trwania: 2 godziny

Ilość uczestników: 20 uczestników

Godzina lotów: 10:00 – 12:00

Czas tunelowy podzielony jest na 30-minutowe bloki. W planowaniu spotkania warto wziąć to pod uwagę. Wykupienie czasu w pełnych blokach zagwarantuje Państwu loty, w których nie będą brać udziału osoby trzecie, co dodatkowo zapewni brak oczekiwania na loty.

Grupę 20-osobową dzielimy na 4 mniejsze grupy. W przypadku rezerwacji 120 minut, dla każdego uczestnika będą przewidziane 4 loty po 1,5 minuty (w sumie 6 minut lotów). Istnieje możliwość zmniejszenia ilości lotów do 3 lub 2, a także zwiększenie ilości lotów lub wydłużenie czasu trwania jednego lotu np. do 2 minut.

 

9:30 przybycie na miejsce i wypełnienie oświadczenia przez wszystkich uczestników

9:40 I grupa - szkolenie i dobór odpowiednich kombinezonów, kasków i gogli

10:00 I grupa – rozpoczęcie lotów

10:10 II grupa - szkolenie i dobór odpowiednich kombinezonów, kasków i gogli

10:30 II grupa – rozpoczęcie lotów

10:40 III grupa - szkolenie i dobór odpowiednich kombinezonów, kasków i gogli

11:00 III grupa – rozpoczęcie lotów

11:10 IV grupa - szkolenie i dobór odpowiednich kombinezonów, kasków i gogli

11:30 IV grupa – rozpoczęcie lotów

 

Zapraszamy do współpracy i przesłania do nas Państwa zapytania.

stopka p karwowska profly

 


 50c3faf78218c 430 746px-Coca-Cola logo svg  unnamed  orlen-logo-przeprowadzki 
 emc  nicoll  nicoll  emc
    ngc  ngc
TVP logo 4 8 1 1 21      
wszystkie loga użyte zostały w celach informacyjnych i należą do ich właścicieliImię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
Telefon:*
E-mail:
Rodzaj imprezy:
Data:
Do ustalenia:
Proponowana pora:
 : 
Liczba osób:*
Interesuje mnie również:
Przepisz kod:

wrocław katowice