222 902 902

Lataj jak proflyer...

Latamy w tunelach aerodynamicznych od 2003 roku. Jako pierwsi w Polsce utworzyliśmy program szkoleń tunelowych i jako jedyni przez 10 lat organizowaliśmy regularne wyjazdy tunelowe. W naszych treningach w USA, Malezji czy Bottrop udział wzięło kilkaset osób które łącznie przelatały ok. 2000h. Umiejętności które pomogliśmy im nabyć podniosły polski skydiving na nowy, wyższy poziom. Od maja 2014, dzięki współpracy z Flyspot możemy dalej rozwijać projekt Tunelcamp i regularnie trenować z Wami w Warszawie. 

Tunnelcamp oferuje trening na wszystkich poziomach zaawansowania. Nie ma znaczenia czy masz 0, 50 czy 500 skoków spadochronowych. Latanie w tunelu to zupełnie nowe wyzwanie, dynamiczne środowisko wymagające precyzji ruchu, koordynacji ciała oraz wytrzymałości. Naszym celem jest zapewnienie Ci treningu na miarę Twoich oczekiwań, szybkie umożliwienie bezpiecznego i efektywnego latania z innymi osobami, utrwalania nabytych umiejętności i przekazywania nowych w komfortowy, indywidualnie dostosowany sposób.

 


RW 1.0 - początkujący - jeśli dopiero zamierzasz zacząć lub niedawno zacząłeś swoją przygodę ze skydivingiem, trening w tunelu aerodynamiczny jest najlepszą metodą na szybką naukę techniki indywidualnej niezbędnej do efektywnego poruszania się podczas skoku oraz udział w skokach grupowych. Latając w tunelu uczysz się od samego początku prawidłowej sylwetki, a instruktorzy na bieżąco korygują Twoje błędy. Przemieszczanie się do przodu, do tyłu, w górę, w dół, uczymy obrotów, spływów, latania w niesymetrycznej sylwetce, destabilizacji, podawania i łapania chwytów, a potem postaramy się to wszystko połączyć. Briefing i debriefing video treningu.

RW 2.0 - doskonalenie - trening 2-way + instruktor, utrwalenie techniki indywidualne, trening ukierunkowany na bezpieczeństwo zespołowego latania i wykorzystanie nowych umiejętności w skokach z samolotu. Briefing i debriefing video treningu.Zapewnia optymalna rotację zakupionego czasu.  

RW 3.0 - zespołowo -  trening 3-way + instruktor, trening podstaw pracy zespołowej 4-way. Pomoc w doborze zawodników i ustawieniu teamu. Teoria i zasady, pierwsze randomy i bloki. Trening do Scrambli. Briefing i debriefing video treningu. Optymalne wykorzystanie rotacji zakupionego czasu.

RW 4.0 - czwórka - profesjonalny trening dla Twojego teamu. Teoria i zasady 4-way. Zaawansowana praca zespołowa ukierunkowana na komunikację, naprawę błędów, pracę mentalną. Przygotowanie kolejek próbnych i zawodniczych. Analiza wykonywanych figur. Briefing i debriefing video treningu.


FF 1.0 - jeżeli potrafisz już dobrze poruszać się w tunelu brzuchem do siatki, to najwyższy czas zacząć latać na plecach. Backfly to niezbędny element szkolenia FF w tunelu, pozycja wyjściowa do dalszej nauki freefly. Na tym etapie uczymy się również chodzić po siatce i brać na niej chwyty. Briefing i debriefing video treningu.

FF 2.0 - headup - latanie w pozycji siedzącej, we wszystkich płaszczyznach, obroty, spływy, podawanie i łapanie chwytów, carving, destabilizacja, zmiana prędkości, przejścia z/do backfly, przmieszczanie się w sylwetce niesymetrycznej. Briefing i debriefing video treningu.

FF 3.0 - dynamic - nauka przejść, umożliwiających szybką zmianę sylwetki w trakcie wykonywania ruchu. Wykorzystywanie całej powierzchni ciała do wygenerowania siły nośnej i opdpowiedniej dynamiki ruchu, przy zmniejszonych strugach. Carving low speed. Briefing i debriefing video treningu.

FF 4.0 - head down - nauka sylwetki wertykalnej, przemieszczanie się, zmiana prędkości, obroty, chwyty, transition do headup, carving high speed.

wrocław katowice